Par kompaniju WebHost

Hostingu Reitings |

Nelielas mājas lapas kvalitatīvai darbībai neprasa daudz resursu. Tāpēc nav pamata pārmaksāt par to, ko nekad neizmantosi. Ņemot to vērā, izveidojām mūsu tarifu plānu pievilcīgu tieši nelielo mājas lapu īpašniekiem. Mūsu hostings nav dārgs un iekļauj tikai visu nepieciešamo Jūsu mājas lapas pilnvērtīgai darbībai. Nekā lieka.

Mūsu klienti – nelielu mājas lapu īpašnieki – norāda, ka mājas lapas darbības stabilitāte ir viena no galvenajām prasībām, izvēloties hostinga sniedzēju (stabilitāte ir otra būtiskākā prasība pēc pieejamas cenas). Mēs to labi zinām un tāpēc mūsu hostinga pakalpojums iekļauj visu nepieciešamo mājas lapas drošai un stabilai darbībai: pietiekams resursa apjoms, drošība un ātrums. Mēs garantējam, ka Jūsu mājas lapa strādās bez pārtraukumiem 24/7/365.

Uz šo brīdi 98% mūsu infrastruktūra un aprīkojums atbilst modernākajām tehniskajām prasībām. Mēs varam droši apgalvot, ka webhost.lv ir tehnoloģiski augsti attīstīts uzņēmums, kas pastāvīgi seko līdzi tehnoloģiju attīstībai un jaunām iespējām. Mēs regulāri investējām līdzekļus augstvērtīgu tehnisko risinājumu iegādei un uzstādīšanai. Pateicoties tam, Jūsu mājas lapas darbība kļūs ātrāka, drošāka un stabilāka.

Kopējais reitings: 7.30
Pakalpojumi:
  • Linux hostings
  • Domēni

Priekšrocības

  • Atvainojiet, nav rezultātu
Pievienot

Trūkumi

  • Atvainojiet, nav rezultātu
Pievienot